Úprava vody pre firmy a priemysel

Pre spoločnosti z rôznych odborov upravujeme vodu. Prvým krokom pri hľadaní správneho riešenia je vykonanie analýzy vody. V závislosti od výsledkov a individuálnych potrieb môžeme navrhnúť účinný spôsob úpravy vody. Ponúkame rišenia pre rôzne sektory.

Kancelárske priestory

Reverzná osmóza zabezpečí pitný režim zamestnancom aj klientom. Kvalitná pitná voda sa tak zaistí rovno z vodovodu, čo je pohodlné riešenie.

Hotely

Centrálne zmäkčenie vody umožní efektívne upratovanie sanitárnych priestorov a zaručuje dlhú životnosť zariadení používajúcich vodu.

Gastro segment

Aby sa dosiahla najlepšia chuť kávy, úprava vody reverznou osmózou pre kávovary je často žiadaná. Úprava vody je nevyhnutná aj pre pálenice či menšie podniky, napríklad syrárske dielne.

Prevádzky

Vďaka komplexným službám od akreditovaného rozboru až po návrh individuálneho riešenia pre úpravu vody, je naša spoločnosť k dispozícii aj pre prevádzky ako kaderníctva a kozmetické salóny. Získavajú tak upravenú vodu nie len pre kolaudačné účely.

Priemysel

S priemyselnými reverznými osmózami sa dosiahne účinné chladenie strojov, zvlhčovanie vzduchu alebo oplachovanie pri výrobe skla.

Nemocnice

Demineralizačné jednotky umožnia získať vhodnú destilovanú vodu pre medicínske účely. Využívajú ich nemocnice, kliniky aj zubné ambulancie.

Pochopenie špecifických potrieb každej spoločnosti je pre nás dôležité. Preto sú naše riešenia navrhnuté pre každú spoločnosť individuálne. Našim cieľom je, aby nami ponúkané zariadenia a služby efektívne vyriešili danú problematiku.  Radi s vami prekonzultujeme Vaše potreby a navrhneme optimálne riešenie pre Vašu spokojnosť a potreby.

Kontaktujte nás