Úprava vody pre firmy a priemysel

Upravujeme vodu ​pre spoločnosti z rôznych odborov. Prvým krokom pri hľadaní správneho riešenia je vykonanie analýzy vody. V závislosti od výsledkov a individuálnych potrieb môžeme navrhnúť účinný spôsob úpravy vody. Ponúkame rišenia pre rôzne sektory.


Postup úpravy vody pre firmy a priemysel:

1. rozbor vody / zistenie tvrdosti

V závislosti od zdroja vody sa vykoná buď rozbor vody pre firmu alebo sa zistí hladina tvrdosti vody.

2. návrh riešenia

Podľa zistení z rozboru vody alebo určení tvrdosti sa vypracuje individuálne riešenie pre úpravu vody.

3. montáž úpravne vody

Vykoná sa odborná montáž a nastavenie zariadenia na úpravu vody podľa miestnych podmienok.

4. pravidelný servis

Pravidelným servisom vieme zabezpečiť dlhodobé a správne fungovanie zariadení.

5. technická podpora

 V prípade otázok sa na nás vždy možete obrátiť, radi Vám pomôžeme.

Spolupracujú s nami:

Kancelárske priestory

Reverzná osmóza zabezpečí pitný režim zamestnancom aj klientom. Kvalitná pitná voda sa tak zaistí rovno z vodovodu, čo je pohodlné riešenie.

Hotely

Centrálne zmäkčenie vody umožní efektívne upratovanie sanitárnych priestorov a zaručuje dlhú životnosť zariadení používajúcich vodu.

Gastro segment

Aby sa dosiahla najlepšia chuť kávy, úprava vody reverznou osmózou pre kávovary je často žiadaná. Úprava vody je nevyhnutná aj pre pálenice či menšie podniky, napríklad syrárske dielne.

Centrálne zmäkčenie vody

Prevádzky

Vďaka komplexným službám od akreditovaného rozboru až po návrh individuálneho riešenia pre úpravu vody, je naša spoločnosť k dispozícii aj pre prevádzky ako kaderníctva a kozmetické salóny. Získavajú tak upravenú vodu nie len pre kolaudačné účely.

Priemysel

S priemyselnými reverznými osmózami sa dosiahne účinné chladenie strojov, zvlhčovanie vzduchu alebo oplachovanie pri výrobe skla.

Nemocnice

Demineralizačné jednotky umožnia získať vhodnú destilovanú vodu pre medicínske účely. Využívajú ich nemocnice, kliniky aj zubné ambulancie.

Demineralizačné jednotky pre hotely

Pochopenie špecifických potrieb každej spoločnosti je pre nás dôležité. Preto sú naše riešenia navrhnuté pre každú spoločnosť individuálne. Našim cieľom je, aby nami ponúkané zariadenia a služby efektívne vyriešili danú problematiku.  Radi s vami prekonzultujeme Vaše potreby a navrhneme optimálne riešenie pre Vašu spokojnosť a potreby.

Kontaktujte nás