Byt

Komárno
HydroSoft Compact | Azud 34 

Centrálne zmäkčovacie zariadenie v bytovke, ktoré má veľmi dobré funkcie, aby usporil aj vodu aj soli na jednu regeneráciu. Účinne a spoľahlivo zmäkčuje vodu, s čím chráni spotrebiče a na povrchoch nebude ukladať vodný kameň. Umiestnený aj mechanický predfilter na zachytenie plávajúcich nečistôt.

Byt

Komárno
HyRO - Pure | Trojcestná batéria

Filtrácia pitnej vody reverznou osmózou značky PURE. Dizajnový klenot kuchyne v Komárne. Inštalovaná aj dizajnová trojcestná čierna matná batéria.


Rodinný dom

Hoste
Micron | HydroSoft Economy | BBDUO 

Centrálne zmäkčovacie zariadenie v rodinnom dome s riadiacou hlavou, ktorá má veľmi dobré funkcie, aby usporil aj vodu aj soli na jednu regeneráciu. Účinne a spoľahlivo zmäkčuje vodu, s čím chráni spotrebiče a na povrchoch nebude ukladať vodný kameň. Umiestnený aj mechanický predfilter na zachytenie plávajúcich nečistôt a filter s dvoma puzdrami, polypropylénovou a uhlíkovou filtračnou vložkou.


Domácnosť

Zálesie
Hydrosoft Comfort Maxi | Viqua | Micron

Technológia do domácnosti, ktorá obsahuje zmäkčovač vody značky Hydrosoft Comfort a UV lampu kanadskej značky VIQUA na elimináciu baktérií. Ako predfilter štandardne odporúčame na bežné okolnosti (ak nie je vysoký obsah železa, mangánu, či zákalu) typ F-1 značky Micron, ktorý je vybavený manometrom na výstupe, vypúšťacím ventilom a nerezovou vložkou (+1ks do rezervy). Filter je vysoko kvalitný za dostupnú cenu.

Rodinný dom

Kolárovo
DFA | Ecomix | Viqua

Technológia na úpravu vody do rodinného domu, kde bol vysoký obsah železa, mangánu, zákalu, tvrdosti a voda bola kontaminovaná baktériami. Kvôli vysokého obsahu zákalu okrem špeciálneho zariadenie na jeho úpravu sa odporúča dať aj špeciálny predfilter, aby sa to príliš rýchlo nezanieslo, tým pádom nenútil klienta na častú výmenu vložiek (investícia, babračka, kopa odpadu). Filter DFA s automatickým SPÄTNÝM preplachom sa s takými situáciami profesionálne a spoľahlivo poradí. 

Domácnosť

Topoľčany
HydroSoft Elite Maxi | Potrubný filter FH 34 

Zmäkčovacie zariadenie značky Hydrosoft Elite v domácnosti so zaujímavými funkciami za výbornú cenu. Na predúpravu sa používa jednoduchý potrubný filter s PP vložkou.

Penzión

Topoľčany
Dvojmodulový zmäkčovač

Dvojmodulový zmäkčovač vody značky Hydrosoft na zabezpečenie mäkkej vody v penzióne v Topoľčanoch. Pána majiteľa poriadne potrápili zanesené rozvody vodným kameňom, kvôli ktorým musel rozbúrať podlahu aby odstránili poruchu. Neváhal dlho so zabezpečením upravenej vody pre celý penzión, aby sa s tým viac starostí nemal do budúcna.

Prevádzka

Marcelová
 Viqua | HyRobust 150

Úprava vody vysokokvalitnou reverznou osmózou značky ECOSOFT s kapacitou na výrobu osmotickej vody s objemom 140-150 litrov/hodinu a značkovou UV lampou VIQUA v závode na výrobu slaných pochúťok. 

Domácnosť

Gabčíkovo
Ecomix | Viqua | Profi Elite

Zariadenie na úpravu železa, mangánu, tvrdosti vody, CHSK-Mn a amónnych iónov v jednom so špeciálnou kombinovanou hmotou v meste Gabčíkovo. Zariadenie je vybavené špeciálnou riadiacou hlavicou, ktorá napustí solanku upravenou vodou a ovláda diaľkovým ovládačom. Na predúpravu sa používa filter Profi Elite s otáčateľným pripojením, ktorý je vybavený s manometrami na vstupe a výstupe a taktiež vypúšťacím ventilom. Na úpravu baktérií sa používa vysokokvalitná UV lampa kanadskej značky VIQUA.


Automobilka VOLKSWAGEN
 

Hydrosoft 120D3 | RO-300/4-G

Kompletná technológia na úpravu vody do zvlhčovacieho systému. Zmäkčovač vody s nepretržitou prevádzkou a reverzná osmóza nazabezpečenie dostatočne filtrovanú vodu pre zvlhčovací systém.
 


Domácnosť BOATHOUSE
Bratislava

Micron | Hyperfilter | Ecomix | Viqua

Zákal vo vode sme znížili pomocou hyperfiltračného zariadenia. Na zníženie železa, mangánu a zmäkčenie vody sme zaradili zariadenie s filtračnou hmotou ECOMIX. Baktérie upravujeme značkovými UV lampami kanadsjek výroby VIQUA. Následný kontrolný rozbor vyšiel bezchybne.
 Budova pre dve kancelárie
Nové Zámky

Hydrotreat - Ecomix


Na úpravu mechanických nečistôt je zaradený diskový filter, ktorý účinne vyplachuje filtračnú vložku SPÄTNÝM PRÚDOM, žiadny dohľad nevyžaduje. Nakoľko filter nerobí len povrchový preplach, ale z vnútra smerom von vytlačí všetky nečistoty, vložku pravideľne vymieňať  alebo prečisťavať vôbec nie je potrebné.

Úprava železa, mangánu, organických nečistôt a zmäkčenie vody v jednom, riešime so zariadením s filtračnou hmotou ECOMIX.


Domácnosť
Nové Zámky

Hydrotreat - Ecomix


Úprava studničnej vody, konkrétne mangánu a tvrdosti vody.
Kompaktné zariadenie s hmotou ECOMIX účinne znižuje mangán vo vode, okrem toho si poradí aj s ohromne vysokou tvrdosťou - 7,1mmol/l = 40°dH. Zariadenie je vybavené špeciálnou riadiacou hlavou, ktorá zabezpečuje aj do nádrže na soľ  upravenú vodu, teda ani do solanky nepôjde špinavá voda. Potrebný objem vody do solanky ani nepustí priamo pri regenerácii, ale len tesne pred regeneráciou, aby sa zbytočne zo solanky nevyparila slaná voda, ktorá sa môže usadiť na okolitých povrchoch.BYTOVKA s 50 bytmi
Trenčín

Hydrosoft 500D1


Dvojičkový zmäkčovač vody v nepretržitej prevádzke zabezpečuje mäkkú vodu obyvateľom bytového domu. Zariadenie účinne znižuje tvrdosť vody, aby obyvatelia bytového domu s vodným kameňom nemali vôbec žiadne starosti a chránili tým svoje spotrebiče.


Skleník
Pestovanie Zelenín 
Marcelová

Hydrotreat - Ecomix


Technológia úpravy vody zabezpečuje v nepretržitej prevádzke dostatočne upravenú vodu od železa, mangánu a tvrdosti pre zvlhčovací systém.


Pekáreň 
 
Jelka

Hydrosoft Comfort Maxi

 Zmäkčovač vody v pekárni typu Hydrosoft Comfort MAXI v obci Jelka.

Nemocnica
Trnava 

MO 6500 Comfort

Reverzná osmóza na výrobu demivody do čistiacich a parných prístrojov rôznych oddelení v novootvorenej nemocnice v Trnave. Zariadenie začky Ecosoft je z hľadiska kvality, takisto aj dizajnu tá najlepšia možná voľba, jednoducho povediac : špička.Hotel  Sládkovičovo

Hydrosoft 320D1/92

Zmäkčovacie zariadenie s nepretržitou prevádzkou v hoteli v Sládkovičove.

Rodinný dom  Andovce

GEH | Ecomix | Viqua-S8Q

Technológia na úpravu tvrdosti, železa, mangánu, ammónnych iónov,  arzénu a mikrobiológie v rodinnom dome v Andovciach.

Rodinný dom


Hydrotreat | Ecomix

Zariadenie na úpravu železa a tvrdosti v celej domácnosti.

Rodinný dom
Komárno 

Azud-1A | Hyperfilter|
Ecomix | Viqua

Technológia na úpravu tvrdosti vody, železa, mangánu, živých organizmov, amoniaku, mikrobiológie a zákalu pri Komárne.

Rodinný dom
Kvetoslavov

Hydrosoft Comfort MAXI


Centrálne zmäkčovacie zariadenie v rodinnom dome v obci Kvetoslavov.

Chatka
Liptovský Mikuláš

Hydrotreat GEH | Viqua


Úprava arzénu a mikrobiológie filtračným zariadením s hmotou GEH a UV lampou VIQUA na chatke pri Liptovskom Mikuláši.

Chatka
Trstice

Hydrosoft Economy MIDI


Zmäkčovacie zariadenie na chatke v Trsticiach.

Rodinný dom
Macov

Hydrosoft Elite
Mini


Centrálne zmäkčovacie zariadenie v rodinnom dome v obci Macov.


Výrobná hala
Wels

Hydrosoft 500T1/74


Triplexový zmäkčovač vody vo výrobnej hale v Rakúsku v meste Wels.

Rodinný dom
Michal na Ostrove

Hydrosoft Economy Plus+ MAXI | Viqua


Centrálne zmäkčévacie zariadenie v rodinnom dome v obci Michal na Ostrove.

Koňská farma
Malacky

Hydrotreat | MO5000 Economy

Centrálna úprava vody na celý objekt na farme pri Malackách:
- vodivosť: 4000uS+
- arzén
- dusičnany
- železo + mangán
- zmäkčenie vody
- chloridy
- zákal

Všetky ukazovateľe v limite, tvrdosť vody 3-4 °dHDomácnosť
Mužla

Hydrosoft | HyRO Pure

Centrálny zmäkčovač vody v domácnosti na 2-3 osoby v obci Mužla.


Rodinný dom
Mužla

HyRO - Pure

Filtrácia pitnej vody reverznou osmózou značky PURE. Dizajnový klenot kuchyne v obci Mužla.

Rodinný dom
Kamenín

Ecomix | PA202 | Viqua

 Centrálna úprava vody v novopostavenom rodinnom dome v obci Kamenín. Filtrácia dusičnanov, organických nečistôt, zmäkčenie vody, dezinfekcia potrubného systému a UV lampa. Pomerne veľký systém v maličkej miestnosti.

Rodinný dom
Nové Zámky

Hydrosoft Comfort MAXI

Spoľahlivá úprava tvrdosti vody zmäkčovačom Hydrosoft Comoft MAXI. Zariadenie napojené našim montérom v rodinnom dome v Nových Zámkoch.

Rodinný dom
Jelka

HyRO - Pure

Filtrácia pitnej vody reverznou osmózou značky PURE. Dizajnový klenot kuchyne v obci Jelka.


Ubytovňa
Topoľníky

DFA | Ecomix |  Viqua

Filtrácia mechanickej nečistoty filtrom s automatickým odkalovačom, UV lampa na sterilizáciu vody a zariadenie na úpravu železa, mangánu a zmäkčenia vody v jednom.